Podolog Kąty Wrocławskie

Podolog Bielany Wrocławskie

Nazywam się Emilia Kowalczyk, jestem podologiem z wieloletnim doświadczeniem.

Mój gabinet podologiczny VitaPedis został założony w poczuciu misji, mającej na celu pomoc ludziom w uśmierzaniu ich dolegliwości stóp. W swojej pracy kieruję się przede wszystkim indywidualnym podejściem do każdego pacjenta, ponieważ staranna diagnoza i dopasowany do potrzeb plan leczenia są podstawą profesjonalnej opieki.

Vitapedis Podologia Bielany Wrocławskie

Gabinet podologiczny Vitapedis znajduje się w bardzo bliskiej odległości od Bielan Wrocławskich – we Wrocławiu, przy ulicy Pigwowej 6/lok 7. Zlokalizowany jest on w południowej części Wrocławia na Ołtaszynie, na skrzyżowaniu ulic Zwycięskiej i Strachowskiego. Wejście do gabinetu jest w bocznej ścianie budynku zlokalizowanego przy ul. Strachowskiego.

Gabinet podologiczny – Jak dojechać z Bielan Wrocławskich

Wielokrotnie jestem pytana jak dojechać do gabinetu podologicznego Vitapedis z Bielan Wrocławskich.

W celu dotarcia do gabinetu z Bielan Wrocławskich należy kierować się ulicą Wrocławską w stronę ulicy Jaśminowej. Po pokonaniu 1,1 km kontynuuj jazdę prosto przez DK35/DK5 przez następne 2,2 km. Następnie na skrzyżowaniu alei Karkonoskiej z ulicą Jeździecką i Zwycięską, skręć w prawo, w ulicę Zwycięską. Należy jechać ulicą Zwycięską, a następnie skręcić w lewo w ulicę Agrestową, a po niespełna 100 m., skręcić w lewo, w ulicę Pigwową. Czas dojazdu wynosi ok. 7 minut.

Podolog Bielany Wrocławskie

Proszę o wcześniejszą rezerwację terminów pod numerem telefonu +48 696 188 833.

Podolog z indywidualnym podejściem do pacjenta

W moim gabinecie podologicznym oferuję szeroki zakres usług, które obejmują m. in. terapie grzybicy paznokci, pedicure medyczny, usuwanie modzeli i odcisków oraz oczyszczanie paznokci zmienionych chorobowo. Ponadto wykonuje specjalistyczne zabiegi związane z odbudową paznokci. W swojej pracy staram się zadbać o najwyższą jakość wykonywanych przeze mnie usług, w tym celu wykorzystuję najnowocześniejsze metody i technologie, aby zapewnić skuteczne i bezpieczne leczenie.

Zakres oferowanych przeze mnie świadczeń jest bardzo szeroki i nie ogranicza się tylko do usług pielęgnacyjnych. Stosuję różnorodne metody terapeutyczne, w tym terapię laserową, krioterapię i dostosowane do potrzeb pacjenta opatrunki. Co więcej, w moim gabinecie wykorzystuję najwyższe standardy higieny i bezpieczeństwa pracy. Pomagam rozwiązywać wszelkie problemy związane ze stopami, aby przywrócić Państwu komfort życia i pewność siebie.

Zapraszam pacjentów z Bielan Wrocławskich na wizytę. Można to zrobić pod numerem: +48 696 188 833.

Na wszelkie pytania odpowiadam również mailowo: gabinetvitapedis@gmail.com

Zapraszam także na moje social media:

VitaPedis

Chcesz umówić się na wybrany zabieg podologiczny?
Potrzebujesz konsultacji z podologiem?