Podolog Kąty Wrocławskie

Gabinet podologiczny Vitapedis jest miejscem, które ma na celu poprawę zdrowia i komfortu pacjentów poprzez profesjonalną opiekę nad ich stopami. Swoje usługi kieruję do pacjentów z całej aglomeracji wrocławskiej, w tym z Kątów Wrocławskich.

Moją misą jest zapewnienie kompleksowej, dostosowanej do indywidualnych potrzeb opieki podologicznej, której celem jest utrzymanie zdrowych i pięknych stóp. Gabinet stawia sobie za zadanie przeciwdziałanie oraz leczenie różnego rodzaju problemów podologicznym, w tym dermatologicznych, ortopedycznych i kosmetycznych, poprzez wykorzystanie najnowszych technik i technologii.

Vitapedis Podologia  – Jak dojechać z Kątów Wrocławskich?

Podologia Kąty Wrocławskie

Często otrzymuję od moich pacjentów pytania, jak dojechać do gabinetu podologicznego Vitapedis z Kątów Wrocławskich.

W celu dotarcia do gabinetu Vitapedis z Kątów Wrocławskich należy, wyjeżdżając z Kątów Wrocławskich, skierować się na wschód w kierunku Wrocławia. A

Aby to zrobić, kieruj się ulicą ks. Jerzego Popiełuszki/DW347 na południowy zachód w stronę ulicy Nowowiejskiej.

Po 1,5 km wjedź na autostradę A4/DK5, w stronę Wrocławia. Następnie jedź autostradą A4 do: DK35/DK5/E261 na Bielanach Wrocławskich. Jedź tą drogą przez 16 km. Później wybierz zjazd DK5/E261 z drogi A4/DK5.

Później kieruj się Drogą Krajową 5/E261. Po 2,2 km skręć w ulicę Zwycięską. Następnie skręć w ulicę Agrestową, a potem w ulicę Pigwową. Znajdź budynek numer 6. Jesteś na miejscu.

Droga do gabinetu Vitapedis z Kątów Wrocławskich jest łatwa, wygodna i trwa niecałe 20 minut.

Vitapedis – lokalizacja gabinetu

Gabinet podologiczny Vitapedis położony jest w południowej części Wrocławia na Ołtaszynie. Wejście do gabinetu znajduje się w bocznej ścianie budynku zlokalizowanego przy ul. Strachowskiego. Dokładny adres to ul. Pigwowa 6/lok 7.

Doświadczony podolog z indywidualnym podejściem do pacjenta – Vitapedis Kąty Wrocławskie

Jestem doświadczoną podolożką posiadającą nie tylko niezbędną wiedzę, ale również pasję do swojej pracy. Dzięki temu moi pacjenci w moim gabinecie  mogą liczyć na najwyższy poziom profesjonalizmu i opieki. W swojej pracy dążę do zrozumienia unikalnych potrzeb każdego pacjenta. Z tego powodu przeprowadzam szczegółowe konsultacje, badania oraz diagnozy, aby dostosować plan leczenia do indywidualnych problemów i celów moich pacjentów. W Vitapedis pacjent zawsze jest na pierwszym miejscu. Działam z myślą o komforcie i zadowoleniu swoich klientów, starając się zapewnić im jak najlepsze doświadczenie podczas wizyty w moim gabinecie. Ponadto w swojej działalności przykładam dużą wagę do zachowania rygorystycznych standardów higieny i bezpieczeństwa. Wszystkie narzędzia i materiały są dokładnie dezynfekowane, co zapewnia pacjentom spokojne i bezpieczne środowisko.

Zapraszam do Vitapedis, gdzie z przyjemnością pomogę Ci zadbać o zdrowie i piękno Twoich stóp i paznokci. Moim celem, do którego dążę każdego dnia, jest pomoc ludziom z ich wszelkimi problemami związanymi ze stopami i paznokciami. Staram się uwolnić moich pacjentów od bólu i dyskomfortu, aby przywrócić im spokój ducha.

Zachęcam do kontaktu wszystkich pacjentów z Kątów Wrocławskich. Umówienie wizyty pod numerem: +48 696 188 833.

W przypadku pytań – proszę także o kontakt także e-mailowy: gabinetvitapedis@gmail.com

Zapraszam także do śledzenia moich social media:

VitaPedis

Chcesz umówić się na wybrany zabieg podologiczny?
Potrzebujesz konsultacji z podologiem?