Podolog Oława

Gabinet podologiczny Vitapedis Oława to miejsce, które kładzie ogromny nacisk na zdrowie i dobro pacjentów poprzez profesjonalną opiekę podologiczną.

Moją misją jest zapewnienie kompleksowej i skutecznej opieki nad stopami oraz dążenie do poprawy jakości życia pacjentów poprzez leczenie różnorodnych schorzeń i dolegliwości związanych ze stopami i paznokciami.

Z tych powodów stale poszerzam swoją wiedzę, by precyzyjnie diagnozować i leczyć wszystkie podologiczne dolegliwości odwiedzających mnie osób.

Vitapedis Podologia  – Jak dojechać do gabinetu z Oławy?

Vitapedis Podologi Oława

W celu dojechania do gabinetu podologicznego Vitapedis z Oławy trzeba skierować się ulicę Okólną, na północ w stronę Na Niskich Łąkach. Następnie skręć w lewo w ulicę Krakowską. Wybierz prawy pas, aby skorzystać z wjazdu na Drogę Krajową 94. Zjedź na aleję Armii Krajowej/DK94, a potem skręć w lewo w ulicę Borowską. Później kontynuuj wzdłuż Grota-Roweckiego. Na rondzie Piotra Bednarza wybierz pierwszy zjazd w ulicę Parafialną. Jedź ulicą Parafialną, a następni skręć w prawo, w ulicę Bartłomieja Strachowskiego. Następnie skręć w ulicę Agrestową, a potem w ulicę Pigwową. Znajdź budynek numer 6. Jesteś na miejscu.

Droga do gabinetu Vitapedis z Oławy jest łatwa i komfortowa. Zajmuje ona niecałe 15 – 20 minut.

Gabinet podologiczny Vitapedis – lokalizacja

Gabinet Vitapedis znajduje się w południowej części Wrocławia na Ołtaszynie, przy skrzyżowaniu ulic Zwycięskiej i Strachowskiego.

Wejście do gabinetu położone jest w bocznej ścianie budynku zlokalizowanego przy ul. Strachowskiego. Dokładny adres to ul. Pigwowa 6/lok 7.

Podolog stale zorientowany na dobro pacjenta

W moim gabinecie oferuje kompleksową opiekę nad stopami i paznokciami, w tym leczenie odcisków, brodawek, grzybicy, wrastających paznokci, bolesnych modzeli i innych schorzeń. Usługi, które wykonuję, są bardzo szerokie, w tym oferuję również zabiegi poprawiające wygląd stóp, takie jak pedicure leczniczy, dzięki czemu pacjenci mogą cieszyć się pięknymi i zdrowymi stopami.

Dodatkowo w swojej działalności promuję świadomość dotyczącą zdrowia stóp oraz edukuję moich pacjentów w zakresie profilaktyki dbania o zdrowie stóp i paznokci. Dzięki temu pacjenci mogą podejmować świadome decyzje dotyczące opieki nad stopami.

W VitaPedis przykładam dużą wagę do zachowania rygorystycznych standardów higieny i bezpieczeństwa. Wszystkie narzędzia i materiały są dokładnie dezynfekowane, co zapewnia pacjentom spokojne i bezpieczne środowisko.

Dzięki temu mogę w pełni skupić się na moich pacjentach, by zadbać o ich komfort, tworząc przyjazną atmosferę, która pomaga zmniejszyć stres i niepokój związany z wizytą u podologa.

Umówienie wizyty: +48 696 188 833 lub gabinetvitapedis@gmail.com

Zachęcam do sprawdzania aktualności w social media:

VitaPedis

Chcesz umówić się na wybrany zabieg podologiczny?
Potrzebujesz konsultacji z podologiem?