Podolog Wrocław Grota Roweckiego

Gabinet podologiczny Vitapedis został stworzony z myślą o zapewnieniu pacjentom najwyższej jakości opieki podologicznej w komfortowych warunkach. Zawsze stawiam na indywidualne podejście do każdego pacjenta i starannie diagnozuję oraz opracowuję plan leczenia, dopasowany do ich potrzeb.

Vitapedis Podologia – lokalizacja gabinetu

Gabinet podologiczny Vitapedis zlokalizowany jest w południowej części Wrocławia na Ołtaszynie na skrzyżowaniu ulic Zwycięskiej i Strachowskiego. Wejście do gabinetu jest w bocznej ścianie budynku zlokalizowanego przy ul. Strachowskiego. Dokładny adres to ul. Pigwowa 6/lok 7.

Jak dojechać z ulicy Grota Roweckiego?

Często otrzymuję zapytania jak dojechać do gabinetu podologicznego Vitapedis z ulicy Grota Roweckiego.

W celu dotarcia do gabinetu ze skrzyżowania ulicy Grota-Roweckiego z ulicą Wspólną i Kurpiów należy skręcić w ulicę Kurpiów i kierować się w stronę ulicy Zwycięskiej. Gabinet podologiczny Vitapedis znajduje się 1,8 kilometra od skrzyżowania. Czas dojazdu wynosi 4 minuty.

Vitapedis Wrocławe - dojazd z ulicy Grota Roweckiego
Wskazówki dojazdu do gabinetu podologicznego Vitapedis z ulicy Grota Roweckiego, skrzyżowanie z ulicami Kurpiów i Wspólną.

Z kolei udając się do gabinetu z ronda Piotra Bednarza (skrzyżowanie ulicy Grota-Roweckiego z ulicą Parafialną) należy skierować się w ulicę Parafialną prowadzącą w kierunku ulicy Kutrzeby. Czas dojazdu wynosi 3 minuty, a gabinet znajduje się 1,7 kilometra od ronda.

Vitapedis ulica Grota Roweckiego Wrocław
Wskazówki dojazdu do gabinetu podologicznego Vitapedis z ulicy Grota Roweckiego, rondo Piotra Bednarza.

Podolog z indywidualnym podejściem do pacjenta

W moim gabinecie podologicznym oferuję szeroki zakres usług. Pielęgnacja stóp obejmuje wycinanie i pilowanie paznokci, usuwanie odcisków, nagniotków i modzeli, a także specjalistyczne zabiegi związane z odbudową paznokci. Wykorzystuję najnowocześniejsze metody i technologie, aby zapewnić skuteczne i bezpieczne leczenie.

Moje usługi nie ograniczają się tylko do pielęgnacji estetycznej. W gabinecie zajmuję się również leczeniem schorzeń takich jak grzybica paznokci, wrastający paznokieć, brodawki i inne infekcje skóry stóp. Stosuję różnorodne metody terapeutyczne, w tym terapię laserową, krioterapię i dostosowane do potrzeb pacjenta opatrunki.

Stawiam na najwyższe standardy higieny i bezpieczeństwa. Wszystkie narzędzia i przyrządy są starannie dezynfekowane po każdym zabiegu, przestrzegam ścisłych protokołów sanitarnych.

Zapraszamy do Vitapedis, gdzie zadbam o zdrowie i piękno Państwa stóp. Jestem tu, aby pomóc w rozwiązaniu wszelkich problemów związanych ze stopami i zapewnić ulgę od bólu oraz pełną satysfakcję z zabiegów.

VitaPedis

Chcesz umówić się na wybrany zabieg podologiczny?
Potrzebujesz konsultacji z podologiem?